24 CЕРПНЯ ПО ВСЬОМУ СВІТУ СИНХРОННО ЛУНАТИМЕ МОЛИТВА ЗА УКРАЇНУ

У День Незалежності України відбудеться акція «Синхронна всесвітня молитва за Україну». В її рамках тисячі українців у сотнях церков по всьому світу одначасно співатимуть молитву за свою країну.

Згідно p задумjv, 24 серпня 2018 року рівно о 18:00 за київським часом українці зі всієї України та світу об’єднаються, одночасно виконавши духовний гімн України «Боже, Великий Єдиний» композитора Миколи Лисенка.

«Молитва, що йде від серця, споконвічно спрямовувалась до Бога із надією на краще життя наших родин, нашої країни та народу загалом. Українські громади є чи не у всіх країнах земної кулі. Таке масштабне і потужне виконання молитви за Україну власне зараз, відзначаючи 100-річчя УНР, продемонструє неймовірну єдність українців у цілому світі, їх віру в Бога і Україну», – підкреслють організатори акції.

Участь у проекті в Україні братимуть церковні хори, професійні та аматорські колективи, студенти та інші. Поза межами України участь візьмуть члени українських громад та спільнот по всьому світу, а також хори (у тому числі церковні), у чиєму репертуарі є цей твір Лисенка. З метою повної синхронізації мелодії, ритму, та тональності пропонується виконати версію, ноти якої зазначено в українській вікіпедії.

Щоб розпочати молитву в один час, організатори акції пропонують учасникам попередньо виконати синхронізацію годинників, скориставшись сайтом https://time.is/uk/.

Початок молитви в Україні припаде на 18.00 (6:00 P.M.). Натомість, до прикладу, у Канаді (Едмонтон) в цю мить буде 9:00 A.M – синхронна молитва розпочнеться там о вказаній годині.

“У нас вже зареєстровано 44 населених пункти з планети Земля:), Мельбурн (Австралія), Блектаун (Австралія), Ньюкасл (Австралія), Рим (Італія), Бостон (США), Чикаго (США), Денія (Іспанія), Едмонтон (Канада), Келовна (Канада), Лос Анжелес (США), Манчестер (Об`єднане Королівство), Філадельфія (США), Перемишль (Польща),Вінніпег (Канада), Алмати (Казахстан), Париж (Франція), Афіни (Греція), Копенгаген (Данія), Вишгород, Золота Слобода, Київ. Київська міська державна адміністрація, Київ. Патріарший Собор Воскресіння Христового УГКЦ, Козова, Коломия, Лисичанськ, Лубни, Луцьк, Львів, місто Бар, Отинія, Івано-Франківська область, Рівне,Сватове, Луганська область, Дашава, Львівська область, Солонка, Львівська область, Старий Самбір, Львівська область, Тернопіль, Ужгород, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Южне, Одеська область, Івано-Франківськ” – повідомив організатор акції “Синхронна всесвітня молитва за Україну” Андрій Костюк.

Детальну інформацію участь в акції можна отримати в організатора Андрія Костюка за телефоном (Viber, WhatsApp) +380673395414, електронною поштою: molytva2018@gmail.com, а також на сторінці акції у Facebook.

Акція відбудеться з благословення Патріарха УГКЦ Святослава (Шевчука) та Архиєпископа і Митрополита Тернопільсько-Зборівського УГКЦ Василія (Семенюка).

Джерело: risu.org.ua

2018-08-21T17:06:44+03:00