Матері в молитві

/Матері в молитві
Матері в молитві2018-03-28T12:22:03+03:00

Рух «Матері в молитві» розпочався в Англії у 1995 році. У той час дві бабусі – Вероніка та її братова Сандра, обидві з Англії, ведені Господом вирішили в особливий спосіб молитися за своїх дітей. Під час молитви вони збагнули, що Ісус хоче, щоб усі матері поручили Йому опікуватися своїми дітьми, віддавали Йому свій материнський біль, щоб Він пролив Своє благословення на їхніх дітей.   Рух «Матері в молитві» поширився по цілому світі, сьогодні він існує у 80 країнах світу. Відомо багато чудесних відповідей на молитву. 

        У 2000-му році при Архикатедральному соборі святого Юра, з благословення Блаженнішого Любомира, виникла перша спільнота в Україні. Тепер такі спільноти існують у всіх єпархіях та екзархіях УГКЦ. Парафіяльна спільнота «Матерів у молитві» діє при храмі св. Анни від 17 грудня 2013 року. Матері вчаться довіряти Богові і одна одній. Завдяки спільній молитві та довірливій розмові їхні тягарі стають легшими. На кожній зустрічі присутній священик, який підтримує молільників Божим Словом та спонукає їх до духовних роздумів.

      Якщо б Ви хотіли молитися в такій спільноті, просто приходьте до храму св. Анни. Спільнота збирається двічі на тиждень: щопонеділка о 16:30 та щосереди після вечірньої Святої Літургії. 

Рух  “Матері в молитві” храму св. Анни зі своїм духовним наставником отцем Володимиром Стецем.